Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Systemów IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    Rozwój usług i systemów backend na potrzeby systemów CRM / integracji z Partnerami:

    • współpraca z biznesem i IT przy definiowaniu wymagań;
    • określanie architektury rozwiązania;
    • zarządzanie dostawcami;
    • testowanie, odbiór i wdrażanie rozwiązań.

    Wsparcie techniczne/operacyjne wdrożonych rozwiązań:

    • określanie procedur monitorowania i postępowania w przypadku awarii;
    • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów;
    • obsługa przypadków nietypowych;
    • administrowanie rozwiązaniami.

    Prowadzenie projektów jako TPL (Technical Project Leader)

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
    • Masz co najmniej roczne doświadczenie w rozwoju systemów IT: Java,  Oracle, usługi (REST, WS);
    • Cechują Ciebie wysokie umiejętności komunikacyjne, organizatorskie oraz samodzielność;
    • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji;

    Mile widziana znajomość: architektury SOA, EAI lub ESB, Technologii JMS, JMX, Baz danych NoSQL, np. Cassandra; Solr, Drools, Activity, ActiveMQ, Pl/SQL, Hibernate, Kubernetes.

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top