Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technicznych

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla naszego Klienta, będącego liderem w swojej branży, poszukujemy Kandydatów/tki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Nr ref.: SDTS/AD

    Obowiązki:

    • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg prac montażowych i funkcjonowanie serwisów,
    • ustalanie harmonogramów prac montażowych i serwisowych oraz nadzór nad realizacją ustalonych harmonogramów,
    • zapewnienie ciągłości dostaw urządzeń pod trwające inwestycje,
    • wspomaganie handlowców i pracowników Działu Usług wiedzą techniczną z zakresu sprzedawanych urządzeń i usług,
    • organizacja i nadzór Obsługi gwarancyjnej  i pogwarancyjnej (serwisowa) dla Klientów,
    • współpraca z działami technicznymi obsługiwanych Klientów,
    • organizacja szkoleń dla firm montażowych i serwisowych.

    Wymagania:

    • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale serwisu technicznego,
    • wykształcenie techniczne wyższe lub średnie,
    • bardzo dobra znajomość Microsoft Office,
    • wysokie umiejętności organizacyjne,
    • praktyczna znajomość instalacji sanitarnych będzie dodatkowym atutem,
    • skuteczność w działaniu,
    • samodzielność, odpowiedzialność,
    • prawo jazdy kat. B,
    • mile widziana umiejętność posługiwania się SAP.

    Nasz Klient oferuje:

    • pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162