Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technicznych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 25.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    • współpraca z wykonawcami zewnętrznymi działu Utrzymania Ruchu (oferty, zamówienia, planowanie oraz nadzorowanie prac,
    • kontrola wykonawców
    • zarządzanie dokumentacją techniczną UR
    • udział w planowaniu czasu pracy pracowników UR
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych (tworzenie i klasyfikacja ŚT, bieżąca weryfikacja numerów inwentarzowych, udział w zarządzaniu ŚT)

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie mechaniki, budowy maszyn lub pokrewne
    • doświadczenie w zakresie współpracy z wykonawcami zewnętrznymi prac technicznych
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym rysunku technicznego
    • znajomość zasad organizacji obsługi technicznej znajomość na poziomie co najmniej dobrym pakietu MS Office
    • znajomość SAPa mile widziana
    • dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • chęć rozwoju oraz pozytywne nastawienie i otwartość na nowe wyzwania

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
    • ambitne wyzwania zawodowe
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • przyjazną atmosferę pracy
    • bogaty pakiet socjalny

    Miejsce pracy:

    Toruń