Specjalista ds. technicznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-05
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-10-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spółka deweloperska o ugruntowanej pozycji na rynku mieszkaniowym w Warszawie,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na samodzielne stanowisko:

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH
(DZIAŁ SERWISU)
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa klientów w ramach działu serwisu, w tym:
    • Weryfikacja zgłoszeń gwarancyjnych, rejestracja usterek, nadzór nad terminowością i jakością usuwanych usterek
    • Techniczna obsługa zgłoszeń gwarancyjnych, zgłaszanie usterek do Generalnego Wykonawcy oraz innych podmiotów odpowiedzialnych
    • Udział w odbiorach technicznych lokali przekazywanych Klientom
    • Udział w odbiorach inwestycji od Generalnego Wykonawcy
    • Udział w przekazaniu obiektu / inwestycji Zarządcy Nieruchomości
    • Przetwarzanie dokumentacji związanej z realizacją umów deweloperskich m.in. protokołów odbiorów, protokołów usunięcia usterek, innej niezbędnej dokumentacji
    • Bieżący kontakt z Klientem (telefoniczny, mailowy, pisemny, osobisty) w zakresie realizacji umów deweloperskich, w tym obsługi Klienta w zakresie zgłoszeń gwarancyjnych
    • Współpraca z firmami zarządzającymi przekazanych obiektów
    • Współpraca z Kierownikami Projektu, Generalnym Wykonawcą, i podwykonawcami oraz z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań,
    • Aktywne uczestnictwo i wsparcie w procesie projektów mieszkalnych
    • Koordynacja i nadzór w zakresie prowadzenia procesu wprowadzenia zmian lokatorskich w lokalach
    • Zagwarantowanie wysokiej jakości obsługi Klienta, przy uwzględnieniu obowiązujących standardów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne wyższe (preferowany kierunek budownictwo, architektura, itp.)
  • Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analizowania i czytania zapisów umów
  • Mile widziana znajomość tematyki dot. zarządzania nieruchomościami
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży mieszkaniowej
  • Dyspozycyjność, uczciwość, rzetelność, samodzielność
  • Umiejętność organizacyjne i planowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Outlook, Word),
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy ciekawych projektach mieszkaniowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny
klikając w przycisk Aplikuj.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgoda obowiązuje do odwołania. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się