Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. testów

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VML Poland jest częścią międzynarodowej agencji interaktywnej VML (www.vml.com) - jednej z najbardziej rozpoznawalnych na Świecie agencji digital. Nasz prawie 300 osobowy zespół w Polsce zlokalizowany jest w Krakowie i Warszawie. Należymy do czołówki polskich agencji digital: kilkukrotnie zostaliśmy nazwani Agencją Interaktywną Roku (IAB Polska) oraz Grupą Interaktywną Roku (Media&Marketing Polska). Jesteśmy znani z projektów dla takich klientów jak Samsung, mBank, Żywiec, Żywiec Zdrój, Colgate i inni. Obsługujemy klientów polskich, ale prowadzimy także projekty międzynarodowe - jako największy europejski oddział VML oferujemy wsparcie technologiczne dla innych oddziałów sieci VML.

    Zespół technologiczny naszej agencji liczy obecnie 75 specjalistów (deweloperów, project managerów, testerów i administratorów sieciowych) zlokalizowanych w biurach w Krakowie oraz Warszawie. Realizowane przez nasz zespół projekty digital wykorzystują szereg technologii webowych w tym PHP (Drupal, Symfony), .NET (Sitecore, Sitefinity), Java (Magnolia), JavaScript (React), intensywnie rozbudowujemy także kompetencje związane z produkcją natywnych aplikacji mobilnych.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy świetnie zorganizowanego specjalisty ds. testów z doświadczeniem w obszarze testów manualnych. Dołączysz do naszego zespołu w Krakowie, gdzie we współpracy z Project Managerami oraz Deweloperami będziesz odpowiadać za kontrolę jakości w realizowanych przez nas projektach internetowych.

    Wymagania:

    • wymagane co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze testów manualnych stron/serwisów/systemów/aplikacji internetowych,
    • podstawowa znajomość zagadnień dotyczących testowania oprogramowania,
    • umiejętność raportowania błędów,
    • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji projektowej,
    • praktyczna znajomość co najmniej jednego narzędzia do zarządzania testami,
    • umiejętności analityczne,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie A2.

    Mile widziane:

    • certyfikat ISTQB Foundation Level,
    • podstawowa znajomość co najmniej jednego języka programowania,
    • podstawowa znajomość HTML/CSS, JavaScript oraz SQL,
    • doświadczenie w obszarze analizy biznesowej,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.

    Oferujemy:

    • pracę w dużym, zgranym teamie;
    • ciekawe projekty dla największych marek;
    • wsparcie indywidualnego rozwoju pracownika;
    • profesjonalne środowisko pracy;
    • nowoczesne narzędzia organizacji pracy;
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji;
    • dodatkowe benefity w tym prywatną opiekę zdrowotną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.