Specjalista ds. Testowania Oprogramowania

Kamsoft S.A O firmie

Rekrutacja zdalna

Kamsoft S.A

3 Maja

Katowice

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych.
  • Tworzenie scenariuszy testowych.
  • Projektowanie i rozwijanie procedur testowych.
  • Raportowanie błędów.
  • Opracowywanie instrukcji użytkownika.
  • Docelowo pełnienie funkcji lidera zespołu testów.

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania – warunek konieczny.
  • Znajomość zasad tworzenia testów : funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych, wydajnościowych, automatycznych.
  • Znajomość systemów operacyjnych: Windows, Linux. Znajomość zagadnień sieci komputerowych (WAN, LAN, TCPIP, DHCP, Wi-Fi, itp.).
  • Znajomości SQL i tematyki bazodanowej (ORACLE, MS SQL).
  • Umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość serwerów aplikacji webowych (Tomcat, GlassFish, itp.).

Oferujemy:

Jeżeli informatyka - to Twoja pasja, a praca - to dla Ciebie przyjemność, oferujemy Ci wieloletnie i stabilne zatrudnienie, ambitne wyzwania, szkolenia, możliwość uczenia się od najlepszych, udziały w konferencjach, a przede wszystkim przyjazną atmosferę pracy.

Dołączając do nas:

  • Znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • Będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,
  • Rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

Dodatkowo zatroszczymy się o:

  • Twoje zdrowie (ubezpieczenie medyczne, akcje prozdrowotne),
  • Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, karty MultiSport),
  • Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, kręgle, imprezy taneczne),
  • Twój rozwój (szkolenia, certyfikaty, kursy programistyczne).
  • Stabilne zatrudnienie
  • Udziały w konferencjach
  • Możliwość uczenia się od najlepszych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Karta MultiSport
  • Imprezy integracyjne
  • Turnieje sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy