Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Umów

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych „REMAK” S.A. należąca do GRUPY ZARMEN jest jedną z wiodących, polskich firm w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Zatrudniamy obecnie około 900 pracowników posiadających specjalistyczne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie branżowe. Różnorodność naszych działów oraz stanowisk zapewnia wiele możliwości rozwoju kariery. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy ambitnych, utalentowanych i otwartych na nowe wyzwania osób, które chcą zdobyć nowe doświadczenie zawodowe.

                                                  Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja projektów umów dołączonych do zapytań ofertowych
    • Przegląd, negocjacje i obowiązki związane z zawarciem umów i aneksów, w tym rejestracja, obsługa proceduralna i archiwizacja dokumentów
    • Analiza, opiniowanie, opracowanie, negocjacje związane z zawarciem przez Spółkę pozostałych umów i aneksów (m.in. podwykonawstwo, dostawy, zaplecze)
    • Tworzenie dokumentów umownych takich jak protokoły uzgodnień, listy intencyjne, umowy konsorcjum itp.
    • Prowadzenie korespondencji handlowej z klientami, kooperantami, dostawcami i partnerami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunku prawo
    • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego i handlowego
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
    • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz terminowość
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu zaawansowanym

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.
    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: https://www.remak.com.pl/

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

    Informujemy, że:
    - Administratorem podanych przez kandydata danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych „REMAK” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 51;
    - podanie danych jest dobrowolne, lecz wymagane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;
    - podane dane nie będą udostępniane innym podmiotom;
    - podane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji;
    - kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    - uczestnik rekrutacji ma prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia i cofnięcia zgody na przetwarzanie.