Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów IT

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

    W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Toruń

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu klasy ERP
    • Współpraca z dostawcami oprogramowania przy realizacji projektów wdrożeniowych, nowych funkcjonalności, aktualizacji i bieżącym utrzymaniu aplikacji
    • Analiza wymagań w projektach dotyczących rozwiązań informatycznych
    • Opiniowanie rozwiązań pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa
    • Merytoryczne wsparcie realizacji zakupów oprogramowania i usług wdrożeniowych
    • Merytoryczna jakość realizowanych projektów
    • Szkolenie użytkowników i prezentowanie właściwości oprogramowania
    • Bieżące wsparcie użytkowników systemów w zakresie przyjmowania uwag, sugestii – koordynowanie współpracy pomiędzy użytkownikami systemów a dostawcami oprogramowania
    • Tworzenie dokumentacji projektowo-wdrożeniowej

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie IT
    • Doświadczenie we wdrażaniu i administracji systemów klasy ERP po stronie organizacji
    • Znajomość systemów i sieci komputerowych
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz szkoleń
    • Umiejętność budowania relacji z wewnętrznymi partnerami biznesowymi
    • Myślenie analityczne
    • Orientacja biznesowa
    • Profesjonalizm i zaangażowanie w realizacji zadań
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilność zatrudnienia
    • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji  klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rocesu rekrutacyjnego firmy Erbud S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Klimczaka 1, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”