Specjalista HR

POLONICA D.COMO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma POLONICA D.COM Sp z o.o. S.K.A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych oraz okien i drzwi zatrudni:

Miejsce pracy: Kielce

Zadania

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska
  • Poszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią i w terenie
  • Analiza rynku pod kątem potencjalnych kandydatów
  • Przygotowanie oraz publikacja ogłoszeń
  • Prowadzenie rozmów z kandydatami
  • Utrzymanie relacji z kandydatami i zarządzanie bazą danych
  • Raportowanie efektywności realizowanych zadań
  • Udział w procesie adaptacji nowych pracowników
  • Szkolenia nowych pracowników
  • Zapewnienie obsługi kadrowo – administracyjnej
  • Okresowa ocena pracownika

Wymagania:

  • Zainteresowanie tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/ Rekrutacji
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Znajomość metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • Wysokiego poziomu komunikatywności oraz samodzielności
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku
  • Posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę, w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny system wynagrodzeń.

Oferty prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj
wpisując w tytule Specjalista HR

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy