Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-11-15

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Nasza firma jest prestiżową, dynamicznie rozwijającą się marką specjalizującą się w produkcji i sprzedaży ekskluzywnej odzieży męskiej. Ze względu na ciągłe poszerzanie sieci sprzedaży szukamy do naszego zespołu odpowiedzialnej i kompetentnej osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia IT dla użytkowników (pomoc lokalna oraz zdalna)
  • Odbiory i przekazywanie urządzeń oraz systemów użytkownikom
  • Tworzenie wycen dla urządzeń oraz systemów IT
  • Zarządzanie sprzętem IT(Laptopy, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki fiskalne, itd)
  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania sprzętu oraz systemów IT
  • Administracja siecią TCP/IP
  • Administracja serwerami MS Windows i usługami sieciowymi
  • Szkolenie pracowników
  • Rozwój oraz utrzymanie dokumentacji IT
Wymagania:
  • Znajomość środowiska Microsoft (Windows 7, 8, 10, Server 2012, Office 2010, 2013, 2016)
  • Znajomość systemów Linux, VOIP, MS SQL Server będzie dodatkowym atutem
  • Techniczna wiedza z budowy komputera i standardowego sprzętu IT (Drukarka, Laptop, urządzenie wielofunkcyjne)
  • Znajomość procesów oraz systemów sprzedażowych
  • Znajomość obiegu dokumentów w firmie: MM, WZ, PZ itp.
  • Znajomość TCP/IP
  • Umiejętności komunikacyjne i społeczne
  • Dokładność, poczucie odpowiedzialności i terminowość w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz ilości zgłoszeń
  • Umiejętność uczenia się oraz przekazywania wiedzy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Udział w projektach wdrożeniowych
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej i kreatywnej firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Prywatna opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej