Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nasza firma jest prestiżową, dynamicznie rozwijającą się marką specjalizującą się w produkcji i sprzedaży ekskluzywnej odzieży męskiej. Ze względu na ciągłe poszerzanie sieci sprzedaży szukamy do naszego zespołu odpowiedzialnej i kompetentnej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie
    Opis stanowiska:
    • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia IT dla użytkowników (pomoc lokalna oraz zdalna)
    • Odbiory i przekazywanie urządzeń oraz systemów użytkownikom
    • Tworzenie wycen dla urządzeń oraz systemów IT
    • Zarządzanie sprzętem IT(Laptopy, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki fiskalne, itd)
    • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania sprzętu oraz systemów IT
    • Administracja siecią TCP/IP
    • Administracja serwerami MS Windows i usługami sieciowymi
    • Szkolenie pracowników
    • Rozwój oraz utrzymanie dokumentacji IT
    Wymagania:
    • Znajomość środowiska Microsoft (Windows 7, 8, 10, Server 2012, Office 2010, 2013, 2016)
    • Znajomość systemów Linux, VOIP, MS SQL Server będzie dodatkowym atutem
    • Techniczna wiedza z budowy komputera i standardowego sprzętu IT (Drukarka, Laptop, urządzenie wielofunkcyjne)
    • Znajomość procesów oraz systemów sprzedażowych
    • Znajomość obiegu dokumentów w firmie: MM, WZ, PZ itp.
    • Znajomość TCP/IP
    • Umiejętności komunikacyjne i społeczne
    • Dokładność, poczucie odpowiedzialności i terminowość w realizacji zadań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz ilości zgłoszeń
    • Umiejętność uczenia się oraz przekazywania wiedzy
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    Oferujemy:
    • Udział w projektach wdrożeniowych
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej i kreatywnej firmie
    • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
    • Prywatna opieka medyczna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.