Specjalista / Operator maszyn CNC

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Ahead Professionals - znajdujemy diamenty i dbamy o to, żeby znalazły się w dobrych rękach. Wywodzimy się z Job Impulse, a nasze korzenie sięgają 2006 roku. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i daj nam o siebie zadbać.

    Dla naszego Klienta, który jest producentem najwyższej jakości narzędzi, poszukujemy osoby z doświadczeniem, na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    CNC/201811/PC
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
    • Pracę od poniedziałku do piątku
    • System trzyzmianowy
    • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia
    • Premię uznaniową w wysokości do 20% wynagrodzenia miesięcznego
    • Możliwość rozwoju pod okiem specjalistów

    Zakres zadań:

    • Obsługa frezarek czteroosiowych CNC Mazak Smart 530C ze sterownikami SmoothG
    • Dobór narzędzi skrawających oraz obróbki technologicznej
    • Przygotowywanie maszyn oraz nadzór nad ich pracą
    • Wykonywanie pomiarów geometrycznych

     Nasze oczekiwania:

    • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość sterowania Mazatrol
    • Umiejętność programowania centrum tokarskiego
    • Znajomość CAM NX 12 Simens
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Job Impulse Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące.

    Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

    Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]