Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SEM/PPC

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 09.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z szybkim rozwojem, odnosząca sukcesy na polskim rynku Agencja SEM prowadząca projekty z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego (SEO, PPC, SM) prowadzi rekrutację do biura w Warszawie (możliwa także praca zdalna).

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • planowanie, wdrażania i optymalizacja kampanii Google Ads, Facebook Ads, YouTube Ads, Linkedin Ads,
    • opracowywanie analiz i ofert wpierających ofertowanie przez dział sprzedaży,
    • przygotowywanie cyklicznych raportów z kampanii,
    • przygotowywanie raportów i analiz ruchu, konwersji i kanałów dotarcia na podstawie Google Analytics i Google Search Console,
    • ścisła współpraca ze specjalistami SEO w zakresie analityki prowadzonych projektów oraz przygotowywania strategii dla nowych klientów.

    Oczekiwania:

    • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google AdWords (Google Ads),
    • biegła znajomość narzędzi reklamowych Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads,
    • biegła znajomość Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (kampanie dla zagranicznych klientów),
    • mile widziana znajomość narzędzi typu: DoubleClick, FastTony, Senuto/SemStorm, ahrefs,
    • miele widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii o zasięgu międzynarodowym,
    • wiedza na temat różnych kanałów komunikacji marketingowej i sprzedaży.

    Oferujemy:

    • pracę przy ciekawych projektach o zasięgu międzynarodowym,
    • pracę w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie (możliwa też praca zdalna),
    • pracę w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu,
    • możliwości rozwoju i nauki od doświadczonych marketingowców z kilkunastoletnim stażem oraz szkolenia zewnętrzne,
    • wynagrodzenie 4-6 tys. zł netto przy umowie B2B (możliwa inna forma),
    • dużą elastyczność i miłą atmosferę w pracy – kluczowa dla nas rzeczy do przyjazne i pozytywne nastawienie i szacunek do drugiego człowieka,
    • jesteśmy uczciwym pracodawcą i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania oraz dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."