Specjalista/Specjalistka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-28
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2017-08-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ZFZ/07/2017

Zakres zadań:

Rachunkowość zarządcza

  • przygotowywanie rocznego budżetu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • analizowanie rentowności według produktów, klientów itp.,
  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej,
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących wyceny instrumentów finansowych i odpisów aktualizacyjnych,
  • przygotowywanie okresowych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy.

Zarządzanie płynnością

  • monitorowanie przepływów pieniężnych,
  • zapewnienie środków w celu spełnienia bieżących potrzeb inwestycyjnych, operacyjnych i kapitałowych,
  • przewalutowanie środków finansowych,
  • lokowanie nadwyżek finansowych,
  • utrzymywanie kontaktów z bankami,
  • uczestnictwo w pozyskiwaniu nowych źródeł finansowania,
  • obsługa wypłaty odsetek z instrumentów dłużnych,
  • rekomendowanie poziomu wypłaty dywidendy oraz obsługa wypłaty dywidendy,
  • przygotowywanie okresowych raportów dotyczących płynności dla kierownictwa firmy.

Analiza finansowa i biznesowa

  • analiza wyników biznesowych,
  • analiza finansowa konkurencji,
  • analiza możliwości i skutków zamian cen usług,
  • analiza możliwości zmiany kosztów,
  • przygotowywanie raportów okresowych GPW jako spółki publicznej,
  • przygotowywanie dodatkowych analiz i sprawozdań wymaganych przez kierownictwo.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego – kierunek: finanse, ekonomia,
  • co najmniej 2letniego doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kontrolingu lub w firmie audytorskiej,
  • wiedzy z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • znajomości języka angielskiego,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole, ale również samodzielności.

Mile widziane

  • znajomość rynku kapitałowego,
  • znajomość MS Excel i Access na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne szkolenia oraz bogaty pakiet dodatkowych benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz List Motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj Teraz z podanym w tytule maila nr ref.: ZFZ/07/2017.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA, z siedzibą przy ul. Książęcej 4 w Warszawie 00-498 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2015 r., poz. 2135). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się