Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalistka/-ta ds. HR

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WIRTWHEIN to nowoczesne przedsiębiorstwo z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 21 zakładach  w Europie, Azji i USA ponad 3.000 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

    Miejsce pracy: Łódź

    Nr ref. HR/SP/2018

    ZADANIA:

    • Odpowiedzialność za całość procesu rekrutacyjnego pracowników administracyjnych oraz niższego i średniego szczebla menedżerskiego;
    • Bieżąca współpraca z agencjami pracy tymczasowej oraz agencjami rekrutacyjnymi;
    • Inicjowanie i prowadzenie projektów rozwijających procesy HR (lokalne i globalne);
    • Koordynacja procesów oceny rocznej pracowników, badania satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz employer brandingu;
    • Badanie potrzeb szkoleniowych oraz realizacja polityki szkoleniowej;
    • Działania związane z budowaniem wizerunku firmy;
    • Wsparcie kadry zarządzającej w kwestiach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi i prawem pracy;
    • Zapewnienie komunikacji wewnątrz organizacji;
    • Zarządzanie systemami motywacji finansowej i pozafinansowej;
    • Sporządzanie i analiza wskaźników/ raportów HR;

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomości technik rekrutacji, umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, selekcji oraz oceny kandydatów
    • Samodzielność w realizacji powierzonych projektów
    • Praktyczna znajomości przepisów prawa pracy
    • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
    • Proaktywności, samodzielności w działaniu i zaangażowanie
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
    • świadczenia w ramach zakładowego funduszu socjalnego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i wypełnienie formularza za pomocą przycisku „Aplikuj”.

    Prosimy o zawarcie CV w klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).