Oferta pracy

Spedytor - Handlowiec

Pro-Sped Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Na rynku transportowym działamy od kilkunastu lat, zaczynaliśmy jako rodzinna firma transportowa, a w obecnej postaci po przekształceniu na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością funkcjonujemy od marca 2013 roku.

Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej oraz profesjonalizm w podejściu do realizowanych zadań zaowocowały długotrwałą współpracą z wieloma firmami produkcyjnymi oraz spedycyjnymi zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Poszukujemy osób, które z naszą pomocą stworzą samodzielne stanowisko, a w przyszłości dostaną możliwość założenia własnego zespołu.

Twoje zadania w Naszej firmie to:

  • pozyskiwanie i sprzedaż ładunków
  • operacyjna obsługa kontrahentów w zakresie organizacji transportu
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych i spedycyjnych
  • nadzór nad dokumentacją transportową i spedycyjną
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • realizacja planów sprzedażowych

Nie wykonujesz w Naszej firmie:

  • fakturowania
  • windykacji

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia jako Handlowiec - Sprzedawca usług transportowych / Spedytor krajowy lub/i międzynarodowy
  • zbudowanej bazy klientów / zleceniodawców
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem i podwykonawcą
  • zdolności organizacyjnych, analitycznych i pracy w zespole

Oferujemy Tobie:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie bez górnego limitu ( podstawa + premia )
  • stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy (laptop, telefon itp.)
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennego doświadczenia
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pracę w biurze, które jest dobrze skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Warszawy (Rondo Wiatraczna)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy