Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy

  • Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kuźnia-Trans Sp. z o.o.

    Kuźnia Trans, założona w 1989 roku, jest jedną z największych firm transportowych w Polsce i zatrudnia 300 osób. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym i obsługuje klientów na terenie całej Europy Zachodniej.

    Miejsce pracy: Mikołów
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • organizacja transportów międzynarodowych na terenie Europy w oparciu o zewnętrznych przewoźników
    • obsługa Klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
    • praktyczna znajomość zagadnień TSL
    • dobra znajomość angielskiego (warunek konieczny). Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana.
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i dobrej organizacji pracy
    • umiejętność pracy w warunkach stresu
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • niezbędne narzędzia pracy
    • szkolenia zawodowe
    • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kuźnia-Trans Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, 40-282, ul. Sikorskiego 34/45 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Kuźnia-Trans Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, 40-282 przy ul. Sikorskiego 34/45. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.