Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Morski

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 29.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowy operator logistyczny, w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce, do biura w Gdyni, poszukuje ambitnej i komunikatywnej osoby do pracy na stanowisku Spedytor Morski.

    Miejsce pracy: Gdynia
    ZADANIA:
    WYMAGANIA:
    OFERUJEMY:

    Opis stanowiska pracy:

    • kompleksowa obsługa spedycyjna przesyłek morskich w imporcie oraz w eksporcie
    • utrzymywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami
    • prowadzenie dokumentacji operacyjnej
    • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych naszym klientom

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w branży spedycji morskiej ( min. 6 miesięcy - warunek konieczny)
    • wykształcenie średnie / wyższe
    • znajomość co najmniej języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność i samodzielność
    • zorientowanie na potrzeby klienta
    • prawo jazdy kat. B

    Dla Ciebie oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • prywatną opiekę medyczną
    • szkolenia zawodowe i językowe
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy,  że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Broekman Logistics Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna do czasu jej odwołania".