Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor

  • Mszczonów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spedytor
    Miejsce pracy: Mszczonów

    DOŁĄCZ DO ZESPOŁU FIEGE!

    Oferujemy:

    • Stałość zatrudnienia w oparciu o pełno etatową umowę o pracę
    • Przyjazną atmosferę w ambitnym i wspierającym Cię zespole
    • Wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca
    • Gwarantowana podwyżka po 12 miesiącach pracy
    • Pakiet socjalny (paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia, bony pracownicze)
    • Dobrowolne ubezpieczenie na życie
    • Możliwość rozwoju w ramach organizacji

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych
    • Komunikacja z Działem Obsługi Klienta w zakresie transportu przesyłek
    • Analiza i kontrola kosztów transportowych
    • Sporządzanie dokumentacji transportowej
    • Bieżący kontakt z przewoźnikami i nadzór nad jakością usług świadczonych przez przewoźników
    • Przygotowywanie raportów
    • Współpraca z innymi działami spedycji w zakresie realizowanych zleceń transportowych
    • Współpraca z magazynem

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Dyspozytora/Spedytora min 1 rok
    • Znajomość procedur i zasad funkcjonowania rynku  transportu i spedycji
    • Zdolności analityczne
    • Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    Fiege Sp. zo.o. ul. Wiejska 2 , 96-320 Mszczonów

    Sławomira Wacławek tel. 515 117 110
    [email protected]

    Administratorem danych jest Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie ul. Ługowa 85. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.