Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca do sklepu

  • Ełk, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa. W świadomości Polaków jesteśmy już od 1949 roku. Od 1994 roku funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a od roku 2006 wchodzimy w skład Grupy Sznajder. Swoją działalność prowadzimy na terenie północnej Polski, posiadamy sieć sprzedaży liczącą 41 sklepów. W ofercie posiadamy min.: kombajny, ciągniki, maszyny rolnicze, części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych, artykuły zootechniczno-weterynaryjne, akumulatory, ogumienie, akcesoria motoryzacyjne, śruby, oleje, smary, narzędzia warsztatowe, elektronarzędzia itp. W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ełk

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne
    • znajomość mechanizacji rolnictwa
    • znajomość obsługi komputera
    • prawo jazdy min. kat.B
    • miejsce zamieszkania Ełk

    Główne zadania:

    • doradztwo techniczne
    • utrzymywanie kontaktów z klientami
    • realizacja założonych celów sprzedaży

    W zamian oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • przyjazną atmosferę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • podejmowanie nowych wyzwań
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • umowę o pracę na pełny etat

    Oferty prosimy składać poprzez kliknięcie w przycisk "Aplikuj teraz".

    Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".