Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRIMAMODA to prestiżowa marka zajmująca się sprzedażą najwyższej klasy obuwia oraz torebek. Podążając za oczekiwaniami klientów, stale wprowadzamy coraz to nowe produkty i akcesoria. Cechuje je wyjątkowa precyzja wykonania, dbałość o detale oraz najwyższej jakości materiały. Butiki PRIMAMODA znajdują się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych, kolekcje wpisują się w najnowsze światowe trendy, a bogata oferta pozwala zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę: www.primamoda.com.pl

    Aktualnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

    Sprzedawca
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, znasz techniki sprzedaży i umiesz je stosować w praktyce, a do tego pasjonuje Cię moda – dołącz do naszego zespołu! Oferujemy pracę zarówno osobom w pełni dyspozycyjnym, chcącym podjąć pracę zmianową pełnoetatową, ale mile widziane są także osoby poszukujące zajęcia w mniejszym wymiarze czasu, w ramach elastycznie dopasowywanych grafików.

    Twoje obowiązki:

    • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
    • budowanie relacji z Klientem i dbanie o jego satysfakcję
    • realizowanie planów sprzedażowych
    • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru
    • dbanie o dobry wizerunek PRIMAMODA

    Nasze oczekiwania:

    • odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
    • optymizm i dobre umiejętności interpersonalne
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • zainteresowanie modą

    Z naszej strony oferujemy:

    • pracę w renomowanej, nowoczesnej firmie
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
    • wewnętrzne szkolenia podnoszące i uzupełniające kwalifikacje
    • przyjazną atmosferę pracy
    • dostęp do benefitów (karty sportowe, pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe)
    • zniżki na produkty PRIMAMODA.

    Administratorem danych jest PRIMA MODA S.A. z siedzibą w Warszawie 01-748, ul. Dygata 4/7. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.