Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - Handlowiec

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem naszej Firmy szukamy sumiennej i dobrze zorganizowanej osoby z doświadczeniem w handlu i sprzedaży na stanowisko Sprzedawcy w naszych hurtowniach zlokalizowanych na terenie giełd kwiatowych.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków

    • Sprzedaż produktów obecnym i nowym klientom na terenie giełdy kwiatowej oraz dbanie o ich odpowiednią ekspozycję,
    • Rozwój nowych rynków sprzedaży poprzez zdobywanie nowych klientów hurtowych na terenie i po za giełdą,
    • Dbałość o towar i powierzone mienie,
    • Szukanie nowych możliwości zwiększania sprzedaży,
    • Terminowe i regularne rozliczanie dokumentów.

    Idealnym kandydatem jest osoba:

    • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane),
    • Łatwość w nawiązywaniu trwałych kontaktów handlowych z klientami,
    • Dyspozycyjność i chęci do sumiennej pracy, potrafiącej dostosować się do oczekiwań oraz profesjonalnie i rzetelnie wykonywać swoje zadania,
    • Dobrej organizacji,
    • Znajomości obsługi komputera.

    Co oferujemy

    • Motywujące wynagrodzenie: stałą podstawę oraz premię finansową uzależnioną od wyników,
    • Długofalową współpracę,
    • Szkolenie pozwalające się szybko zaadaptować do nowych zadań,
    • Pracę w miłej atmosferze,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Aplikacje prosimy przesłać klikając w przycisk:

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)."