Sprzedawca Kasjer

  • Kępno, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-10-25
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-11-24)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W związku z planowanym otwarciem po remoncie sklepu „SEDAL”
    Firma „RHS” poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kępno

    Opis stanowiska:

    • Obsługa kasy fiskalnej
    • Rozkładanie towaru
    • Praca na sali sprzedaży oraz dbanie o ekspozycję i porządek na sklepie
    • Dbałość o utrzymanie najwyższego poziomu obsługi klienta

    Wymagania:

    • Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
    • Dobra organizacja pracy
    • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
    • Gotowość do pracy fizycznej
    • Dyspozycyjność (praca na zmiany)
    • Posiadanie książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie z ponad 21-letnim stażem
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Pełne świadczenia socjalne funkcjonujące w firmie
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Odwiedź nas na stronie www.sedal.pl i dowiedz się o nas więcej.

    Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę, by moje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym, były przetwarzane przez RHS Sp. z o.o. z siedzibą w Wieluniu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę, by w razie nienawiązania współpracy, moje dane były przetwarzane w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jest mi wiadome, że zgody te mogę w dowolnej chwili cofnąć, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

    Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez RHS SP. Z O.O. swoich danych osobowych zawartych w cv i/lub liście motywacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - RODO z dnia 27 kwietnia 2016r. Jednocześnie wypełniając obowiązek informacyjny, określony w art. 13 RODO, informujemy Pana/Panią, że:

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest RHS SP. Z O.O. z siedzibą przy ul. Warszawska 43, 98-300 Wieluń, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS pod numerem 0000176881, posiadająca NIP: 832-169-44-99 oraz numer REGON: 730335020
    2. Dane kontaktowe administratora są następujące: nr telefonu: 43 843 38 33; adres poczty elektronicznej: [email protected]
    3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, przy czym podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Pana/Pani zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, chyba że została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
    6. Ma Pan/Pani prawo cofnąć zgodę w dowolnym czasie, jednakże bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    7. Niepodanie danych osobowych będzie równoznaczne z uniemożliwieniem przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    8. Nie będzie podlegać Pan/Pani zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, o którym mowa w art. 22 RODO.
    9. Ma Pan/Pani prawo do:
      1. żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz ich sprostowania (zgodnie z art. 15 i 16 RODO),
      2. usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z art. 17 i 18 RODO),
      3. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych (zgodnie z art. 21 RODO),
      4. przenoszenia danych osobowych (zgodnie z art. 20 RODO),
      5. wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.”