Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - Konsultant

  • Ełk, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    NUTRIFARM   Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    do  sklepu stacjonarnego  z odżywkami, suplementami diety i ekskluzywną linią ubrań

    Miejsce pracy C.H. BRAMA MAZUR Ełk

    Kluczowe obowiązki :

    • realizacja założonych planów sprzedaży
    • aktywna obsługa klientów w zakresie sprzedaży suplementów oraz ekskluzywnych kolekcji odzieżowych
    • doradztwo w zakresie suplementacji, odżywiania i treningu
    • prowadzenie bieżącej dokumentacji handlowej sklepu
    • obsługa programów sprzedażowych i terminala płatniczego
    • prowadzenie fanpage, instagram oraz google+, promowanie sklepu na portalach społecznościowych
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie  w pracy na stanowisku sprzedawcy
    • znajomość zagadnień związanych z suplementacją, odżywianiem i treningiem,
    • silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
    • zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań
    • wykształcenie min. średnie
    • dyspozycyjność, sumienność
    • dbanie o swój własny wizerunek oraz wizerunek sklepu
    • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku /trenerzy personalni
    • znajomość obsługi komputera, urządzeń fiskalnych, terminala płatniczego
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • umowę o pracę
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • szkolenia
    • prywatną opiekę medyczną
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i List Motywacyjny)
     za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )