Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - Magazynier

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-19

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

P.W RENA-POL RENATA MACHAŁA

Jesteśmy firmą rodzinną założoną w 1996 roku w Łodzi. Prowadzimy działalność związaną z dystrybucją środków ochrony pracy i produkcją odzieży roboczej. Działając zgodnie ze swoim mottem "CHRONIMY TWÓJ SUKCES" codziennie pomagamy pracodawcom zapewnić bezpieczeństwo, komfort pracy i zadowolenie pracowników. Dostosowujemy naszą ofertę asortymentową i logistyczną do indywidualnych potrzeb kontrahenta. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie firm począwszy od podstawowych środków czystości aż po specjalistyczne środki ochrony pracy. Szczegółowo ustalamy rytmiczność dostaw, uwzględniając m.in. systemy pracy wielozmianowej. Aby stworzyć kontrahentowi możliwość najlepszego wyboru produktów, współpracujemy z największymi producentami w branży BHP. Zapewniamy fachowe doradztwo i szkolenia produktowe.

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Obsługa przyjęć i wydań magazynowych,
  • Obsługa programu magazynowego, wprowadzanie faktur zakupu,
  • Monitorowanie systemu magazynowego,
  • Przygotowywanie bieżących inwentaryzacji,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentem,
  • Obsługa bieżących zamówień, doradztwo techniczne.

Pełny etat; godz. 8-16; od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy sprzedawcy bądź magazyniera,
  • Obsługa programów komputerowych sprzedażowo-magazynowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się