Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Samochodów Nowych

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    AUTORYZOWANY SALON RENAULT
    RENAULT TANDEM SP. Z O.O.

    Kielce ul. Transportowców 16
    zatrudni na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kielce

    Zadania:

    • sprzedaż nowych samochodów osobowych, dostawczych,
    • aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych,
    • przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,
    • pozyskiwaniu potencjalnych Klientów m.in. poprzez kontakt telefoniczny, internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych,
    • praca w salonie oraz poza siedzibą firmy.

    Oczekiwania:

    • umiejętności handlowe i negocjacyjne, doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i/ lub w obsłudze Klienta mile widziane,
    • znajomość w branży motoryzacyjnej,
    • prawo jazdy kat. B.

    Zatrudnionej osobie oferujemy:

    • szkolenia,
    • rozwojową pracę w renomowanej firmie na rynku motoryzacyjnym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione wyników pracy,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    Oferty CV prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.