Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca samochodów nowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MOTORTEST Anna Szadkowska

Firma Motortest to 38 lat tradycji na rynku motoryzacyjnym. Od 1991 roku jesteśmy autoryzowanym Dealerem marki Hyundai. Zapewniamy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Łączymy wieloletnią tradycję z nowoczesnymi metodami zarządzania.

Poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż samochodów nowych marki Hyundai
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami marki
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedaży

Wymagania:

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość systemów CRM i DMS
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do prowadzenia samochodu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wysoką prowizję
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Miła atmosferę pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dane kontaktowe:

E-mail: beata.kowalczyk@motortest.com.pl

Telefon komórkowy: 538104410

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się