Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca samochodów nowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOTORTEST Anna Szadkowska

    Firma Motortest to 38 lat tradycji na rynku motoryzacyjnym. Od 1991 roku jesteśmy autoryzowanym Dealerem marki Hyundai. Zapewniamy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Łączymy wieloletnią tradycję z nowoczesnymi metodami zarządzania.

    Poszukujemy osób na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż samochodów nowych marki Hyundai
    • Obsługa klienta zgodnie ze standardami marki
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • Prowadzenie dokumentacji sprzedaży

    Wymagania:

    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Doświadczenie w sprzedaży samochodów
    • Znajomość rynku motoryzacyjnego
    • Obsługa pakietu MS Office
    • Znajomość systemów CRM i DMS
    • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Prawo jazdy kat. B, gotowość do prowadzenia samochodu

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Stabilne zatrudnienie
    • Wysoką prowizję
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia
    • Miła atmosferę pracy
    • Profesjonalne szkolenia
    • Kartę Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dane kontaktowe:

    E-mail: beata.kowalczyk@motortest.com.pl

    Telefon komórkowy: 538104410