Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Samochodów Używanych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pewne Używane prowadzi kompleksową sprzedaż i odkup samochodów używanych. Jesteśmy częścią Grupy PGD – potentata rynkowego w zakresie kompleksowej oferty sprzedaży i obsługi samochodów nowych.

    Aktualnie do naszych struktur handlowych w Pewne Używane poszukujemy pasjonatów motoryzacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż samochodów używanych
    • Sprzedaż produktów około – samochodowych (kredyt, leasing, polisy komunikacyjne)
    • Dbanie o relacje z klientami wraz z prowadzeniem spraw w systemie CRM
    • Dbałość o jakość ekspozycji i wizerunek firmy
    • Prowadzenie i rozliczenie dokumentacji transakcji
    • Bieżące sporządzanie raportów z prowadzonej działalności
    • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w dziale sprzedaży/handlowym w branży motoryzacyjnej
    • Min. wykształcenia średniego (preferowane wyższe)
    • Bardzo dobrej znajomości branży motoryzacyjnej - doświadczenie w rynku samochodów używanych będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętności handlowych i prowadzenia negocjacji
    • Orientacji na realizację założonych celów
    • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Umiejętności obsługi komputera
    • Prawa jazdy kat. B

    Co możemy zaoferować?

    • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • Zapewnimy naszym Pracownikom pakiety medyczne LuxMed oraz dofinansowane karty MultiSport
    • Pracujemy w eksperckim zespole zorientowanym na sukces, dzielimy się wiedzą i dbamy o codzienną dobrą atmosferę
    • Dajemy naszym Pracownikom różnorodne możliwości rozwoju
    • Oferujemy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
    Prosimy do dokumentów aplikacyjnych dołączyć klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

    Administratorem danych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. siedziba: 30 - 403 Kraków, ul. Rzemieślnicza 26. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 28 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów.