Oferta pracy

Sprzedawca - Specjalista ds. Obsługi Klienta

Demos Trade Sp. z o.o.O firmie

  • Woźniaka 5
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Demos Trade Sp. z o.o.

Woźniaka 5

Katowice

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży materiałów do produkcji i montażu mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Przez blisko ćwierć wieku działalności wypracowaliśmy sobie mocną pozycję w branży meblarskiej w Czechach na Słowacji w Polsce i na Węgrzech. Do naszych odbiorców zaliczają się producenci mebli, architekci i wykonawcy wnętrz, drobni przedsiębiorcy i hurtownie. O ich zadowolenie dba zespół ponad 700 pracowników Demos.

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów hurtowych i indywidualnych (okucia i płyty meblowe),
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówien do systemu i monitorowanie ich realizacji,
  • doradztwo techniczne i wsparcie merytoryczne klientów,
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi,
  • przyjmowanie i rozwiązywanie reklamcji,
  • dbanie o ekspozycję towaru na sali sprzedaży,
  • realizacja planów sprzedażowych,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w handlu,
  • dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie w branży okuć i płyt meblowych.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • mozliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • wsparcie w samorealizacji i rozwoju osobistym,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • dodatkowe benefity pracownicze pozapłacowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy