Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 05.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    The SWATCH GROUP Ltd., jeden z największych światowych producentów wysokiej jakości zegarków szwajcarskich, przedstawiciel na rynku polskim takich marek jak: Omega, Rado, Longines, Tissot, Certina, CK, Swatch oraz Flik Flak, poszukuje – do swojego sklepu firmowego SWATCH – otwartych i pełnych pasji osób na stanowisko:

    Sprzedawca
    Miejsce pracy: Warszawa
    150505/S/SW

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami marki
    • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów
    • Aktywny udział w życiu i rozwoju sklepu
    • Realizacja określonych planów sprzedażowych

    OCZEKIWANIA:

    • Pasja, energia, otwartości i entuzjazm w działaniu
    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Wysokie zdolności interpersonalne
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

    OFERUJEMY:

    • Pracę w młodym zespole w renomowanej, międzynarodowej firmie
    • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Szkolenia i rozwój zawodowy
    • Pakiet benefitów

    Administratorem danych jest The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-674, Marynarska 15 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.