Oferta pracy

SQA Leader

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukujemy osoby na stanowisko:

SQA Leader

Numer ref.: LRG/MP/0720

Zadania:

  • Koordynacja pracy i zarządzanie kilkuosobowym zespołem inżynierów i inspektorów
  • Rozwój dostawców (m.in. tworzyw sztucznych) w aspektach jakości, produktywności i  wydajności dla nowych produktów
  • Analiza oraz zatwierdzanie nowych dostawców
  • Przygotowywanie i prowadzenie audytów u dostawców
  • Nadzór nad jakością komponentów oraz definiowanie wymagań dla nowych produktów
  • Inicjowanie działań korygujących

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze jakości dostaw w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość metod i narzędzi zapewnienia jakości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Gotowość do pracy w Rzeszowie

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia zawodowych kwalifikacji, udział w szkoleniach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawierające system premiowy i pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy