Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy administrator systemów Linux

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy (NASK-PIB), poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: DDSADM0318

    Opis stanowiska:

    • utrzymanie serwerów bazodanowych i aplikacyjnych,
    • optymalizacja systemu: ocena wydajności systemu, prognozowanie obciążenia systemu,
    • zapewnienie jak najwyższego poziomu dostępności, wydajności i bezpieczeństwa systemów oraz aplikacji,
    • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
    • zapewnienie wsparcia technicznego 2 i 3 poziomu,
    • podejmowanie działań projektowych i implementacyjnych.

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
    • min. 5 lata doświadczenia zawodowego na podobnych stanowiskach,
    • bardzo dobra umiejętność administrowania systemem LINUX (Red Hat, Debian),
    • dobra znajomość relacyjnych baz danych (Oracle) i języka SQL,
    • dobra umiejętność programowania: Python, BASH,
    • dobra znajomość serwerów webowych (Apache, Nginx) i aplikacyjnych (Tomcat, Jboss),
    • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (KVM) i konteneryzacją (Docker),
    • znajomość zagadnień sieciowych związanych z administracją siecią LAN,
    • znajomość rozwiązań do zarządzania konfiguracją i automatyzacji procesów IT (Ansible),
    • znajomość narzędzi do monitoringu sieci, urządzeń i usług,
    • znajomość zagadnień związanych z kryptografią asymetryczną,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju i samorealizacji,
    • możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach i projektach,
    • szkolenia,
    • dostęp do najnowszych technologii,
    • miłą atmosferę pracy oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z póź. zm.).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.