Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Administrator Systemów - Programista Sharepoint

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STARSZY ADMINISTRATOR SYSTEMÓW - PROGRAMISTA SHAREPOINT
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref
    .: W/ISKKA

    TWOJE ZADANIA:

    • Rozwój i administracja systemów portalowych SharePoint 2010/2013
    • Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów z zakresu środowiska MS SharePoint/MS Windows
    • Analizowanie potrzeb biznesowych w zakresie aplikacji Sharepoint
    • Przygotowywanie dokumentacji, raportów i sprawozdań zgodnie z aktualnymi wymaganiami

    NASZE WYMAGANIA:

    • Programowanie w technologii ASP.NET, HTML5, Java Script, C# oraz CSS
    • Minimum trzy letnie doświadczenie zawodowe w obszarze administracji SharePoint
    • Bardzo dobra znajomość platform SharePoint: SharePoint 2010 oraz 2013
    • Dobra znajomość Windows Server, SQL Server, Active Directory
    • Dobra znajomość PowerShell
    • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
    • Wykształcenie wyższe informatyczne
    • Umiejętność jasnego tłumaczenia skomplikowanych kwestii technicznych
    • Samodzielność
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość narzędzia  JIRA

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV.

    Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.