Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista Java

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie architektury i tworzenie (programowanie) dedykowanego oprogramowania klasy enterprise
    • rewizja kodu źródłowego zespołu
    • dobór technologii, framework-ów i narzędzi dla konkretnego rozwiązania
    • konsulting techniczny dla klientów

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość Java EE, framework Spring, Spring Boot, Spring Data oraz REST i JMS
    • znajomość SQL, zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
    • znajomość zagadnień związanych z zespołowym tworzeniem oprogramowania, testowanie, Continuous integration, agile (scrum).
    • znajomość zagadnień związanych z architekturą microservices (Eureka, Spring Cloud)
    • znajomość wzorców projektowych
    • umiejętność korzystania z git, maven, Jira
    • wykształcenie wyższe w dziennie informatyki lub tworzenia systemów informatycznych
    • znajomość angielskiego na poziomie konwersacyjnym
    • min 4 lata doświadczenia w programowaniu Java EE aplikacji enterprise

    Mile widziane:

    • znajomość zagadnień związanych integracją i Enterprise Application Integration
    • znajomość framework-ów frontend Angular, Polymer

    Oferujemy:

    • możliwość udziału w innowacyjnych projektach dla największych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw
    • dostęp do najnowszych technologii
    • atrakcyjny system wynagradzania (10 - 15 tys brutto (UP) lub netto (B2B), w zależności od kompetencji i doświadczenia)
    • ciekawe benefity

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz.