Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy programista .NET

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Starszy programista .NET /
Senior Konsultant TAX IT

Miejsce pracy: Warszawa
top

Główne obowiązki:

  • projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologiach .NET;
  • przygotowywanie dokumentacji wykonanej pracy;
  • dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami;
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną;
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych;
  • monitoring postępu przygotowywania oprogramowania;
  • przygotowywanie analiz i raportów podsumowujących rozwój oprogramowania.

Od Kandydata oczekujemy:

  • minimum czterech lat doświadczenia na stanowisku programista .NET;
  • znajomość ASP.NET MVC lub WPF, Entity Framework, Unity WCF;
  • praktyczna znajomość XML (XSD, XSLT);
  • znajomość środowiska Visual Studio;
  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle);
  • znajomość narzędzi typu GIT, Jira;
  • umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętności współpracy w interdyscyplinarnym zespole;
  • dobrej znajomość języka angielskiego;
  • samodzielności;
  • staranności i terminowości;
  • poczucia odpowiedzialności za wykonaną pracę;
  • umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy;
  • wsparcia w rozwoju działalności spółki w zakresie tworzenia i implementacji narzędzi automatyzujących procesy podatkowe.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość JavaScript/ TypeScript, SQL oraz technologii ASP.NET WebForms;
  • doświadczenie w stosowaniu wzorców projektowych;
  • znajomość UML oraz narzędzi i metodyk wspomagających tworzenie oprogramowania (np. RUP, SCRUM).

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • udział w ciekawych, nowatorskich projektach.

top

Jesteśmy firmą konsultingową, która jako jedyna w Polsce należy do międzynarodowej organizacji Taxand, obecnej w blisko 50 krajach. Na rynku usług doradczych działamy od 2005r. Doradzamy międzynarodowym korporacjom, rodzimym firmom oraz przedsiębiorcom w zakresie podatków, pozyskiwania finansowania (w tym z funduszy UE i dłużnego), prawa oraz strategii biznesowych. Nasz zespół, liczący ponad 220 osób od lat zajmuje najwyższe pozycje w rankingach i zestawieniach doradców dla biznesu (w szczególności podatkowych, w zakresie funduszy unijnych oraz cen transferowych).

topopisopisopisopisopisopisopis