Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista.Net

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący, światowy dostawca rozwiązań organizacyjno-informatycznych usprawniających i wzbogacających procesy sprzedaży, marketingu i obsługi klienta – rozwiązań klasy CRM na platformie Aptean Pivotal CRM. Posiadamy unikalną specjalizację i kompetencje we wdrożeniach systemów klasy CRM zdobytą podczas projektów w ponad 100 dużych i średnich instytucjach oraz przedsiębiorstwach w Polsce.

    Starszy Programista .NET
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: PP/18/NET04

    Wymagamy:

    • przynajmniej 3 letniego doświadczenia zawodowego w projektach opartych na .NET,
    • minimum 1 roku doświadczenia zawodowego w języku C#,
    • znajomości technologii związanych z budową aplikacji wielowarstwowych WCF/Web Services, SOAP/REST,
    • znajomość ASP.NET MVC oraz jQuery, JavaScript mile widziana,
    • dobrej znajomości relacyjnych baz danych, szczególnie MS SQL,
    • wykształcenia wyższego, informatycznego,
    • staranności, dokładności, samodzielności,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • chęci nauki i poszerzania umiejętności.

    Zakres obowiązków:

    • prace programistyczne związane z implementacją procesów biznesowych i przepływów integracyjnych,
    • integracja bazodanowa aplikacji biznesowych,
    • testowanie aplikacji na poziomie technicznym,
    • dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
    • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz technologii usprawniających pracę naszych klientów.

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych, prestiżowych projektach dla wiodących klientów,
    • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego (certyfikacje, szkolenia),
    • stabilność zatrudnienia,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • konkurencyjne wynagrodzenie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z nazwą stanowiska w tytule e-maila klikając przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883."