Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż - Master Data Management

  • Katowice, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MASTER DATA MANAGEMENT
Miejsce pracy: Katowice

Location: Unilever Poland Services, Katowice

Program stazowy Unilever moze byc dla Ciebie! Oferujemy unikalna mozliwosc pracy w kilku rozwojowych kategoriach produktowych jednej z najbardziej cenionych marek na swiecie.

Gdzie i kiedy?
KATOWICE, Chorzowska 6. 1 MARCA – 31 SIERPNIA

Co oferujemy?
Unilever Internship Program to 6-miesieczny staż, podczas którego bedziesz pracować w Europejskim Centrum Operacji Unilever w Katowicach, pracując nad prawdziwymi projektami biznesowymi przy wsparciu lokalnych i regionalnych zespołów. W ramach programu praktyk oferujemy:

Rozwojową pracę
w międzynarodowym
środowisku
Konktrakt na umowę zlecenie z konkurencyjnym wynagrodzeniem (15PLN/h)
Służbowy
laptop
Możlwiość zakupu
naszych produktów
w atrakcyjnych cenach

Jakie będą twoje zadania?
  • Przeprowadzanie procesu zmiany danych
  • Kompleksowe monitorowanie jakości danych i ich spójności w grupach materiałowych
  • Doświadczenie pełnego procesu MDM poprzez współprace z zespołami kategorii
  • Wielowymiarowe poznanie działu Master Data poprzez udział w projektach doszkalających

Kogo szukamy?

Jesteś studentem III – V roku, mówisz płynnie w jezyku angielskim oraz chciałbyś zrozumieć w jakiś sposób działa nasz biznes? Jesteś osoba ambitna, potrafisz inspirować innych i rozumiesz, ze entuzjazm i zaangażowanie są ważnym elementem w odnoszeniu sukcesów. Mozesz stac sie czescia biznesu odpowiedzialnego społecznie, zorientowanego nie tylko na wynik ale tez na poprawę jakości życia Twojego i innych!

If you are ready to take the opportunity to work at this position and you fulfill the above requirements by APLIKUJ