Staż w dziale technicznym i UR

  • Stryków, łódzkie
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.01.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 03.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Job Impulse Polska (Strefa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Dla naszego Klienta, globalnego lidera z branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów na:

Staż w dziale technicznym.

Miejsce pracy: Stryków
StaTECH/Łódź_Piotrkowska/012018/EZ

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • bezpłatny transport z Łodzi i Głowna
  • poznanie procesu produkcyjnego
  • możliwość rozwoju
  • możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej na rynku międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • kontakt z najnowocześniejszą technologią
  • możliwość poznania w praktyce systemów produkcyjnych

Zadania:

  • wsparcie przy realizacji projektów
  • wsparcie procesu zamówień (praca z systemem SAP)
  • odpowiedzialność za analizę danych z systemu CMMS
  • usprawnienia bieżących procesów
  • pomoc w zakresie dokumentacji technicznej
  • uczestnictwo w projekcie TPM

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność min. 24 godzin tygodniowo
  • studenci (ostatnich lat studiów), absolwenci
  • mile widziani - studenci, absolwenci kierunków technicznych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klauzula wymagana:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach bieżącej rekrutacji prowadzonej przez Spółkę. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania) jak również że podanie moich danych jest dobrowolne. Moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6) ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)

Klauzula opcjonalna:
(jeśli chcą Państwo być informowani o innych procesach rekrutacyjnych)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Job Impulse Polska sp. z o.o. w celach innych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę w przyszłości.