Stażystka / Stażysta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Light is OSRAM. That’s why we follow a fascinating vision: The development of efficient lighting solutions that inspire. From lamps and light-emitting diodes (LEDs) through electronic control elements and opto semiconductors to complex lighting management systems, we ensure more quality, more safety and more fascination in almost all areas of life.
    Marketing Support
    Miejsce pracy: Warszawa

    Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wsparcie działań marketingowych marki OSRAM w działach Automotive, Industrial oraz Entertainment.

    Obowiązki

    • Wsparcie kampanii reklamowych
    • Przygotowywanie informacji dla klientów
    • Wsparcie przy przygotowywaniu materiałów marketingowych
    • Przygotowywanie raportów promocyjnych, rozliczanie promocji
    • Przygotowywanie tłumaczeń materiałów marketingowych
    • Kontrola budżetu marketingowego oraz dostępności materiałów marketingowych
    • Wsparcie sprzedaży
    • Pomoc pry organizacji targów

    Idealny kandydat

    • Student lub absolwent studiów kierunkowych
    • Swobodnie porozumiewający się w języku angielskim
    • Posiadający swobodę wypowiedzi przy tworzeniu tekstów
    • Zaznający obsługę arkusza kalkulacyjnego, edytorów tekstu oraz tworzenia prezentacji
    • Samodzielny i dobrze zorganizowany a przede wszystkim otwarty na nowe zagadnienia

    Oferujemy

    • Zatrudnienie poprzez agencję PR
    • Zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy
    • Elastyczne kształtowanie godzin pracy
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
    • Niezbędne do pracy narzędzia.