Ta oferta pracy jest nieaktualna od 221 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FARA GmbH jest firmą, która zajmuje się rekrutacją pracowników dla przedsiębiorstw z prawie 20-letnim doświadczeniem. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

    Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:
    Stolarz

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na warunkach niemieckich
    • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta za każdy przepracowany dzień
    • wypłatę do 15-ego dnia następnego miesiąca
    • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
    • urlop wypoczynkowy

    Wymagamy:

    • samochód (mile widziane)
    • doświadczenie w montażu drzwi i okien
    • konieczna znajomość języka niemieckiego

    Obowiązki:

    • Wykształcenie oraz kilkuletnie doświadczenie jako Stolarz
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Doświadczenie w montażu płyt gipsowych, wstawianiu okien i drzwi, układaniu paneli,izolacji,elewacji, sufity podwieszane

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania

    lub kontakt telefoniczny 0049 151 57665767 od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:30