Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Store Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Poznań 31074/001

    Jako Store Manager odpowiadać będziesz za sprawne funkcjonowanie powierzonego sklepu oraz zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail, która posiada sieć salonów w Polsce i Europie. Obecnie wraz z dalszymi planami ekspansji poszukuje talentów na stanowisko Store Manager.

    Do rekrutacji zapraszamy zarówno doświadczonych managerów jak i osoby posiadające pierwsze doświadczenia związane z zarządzaniem zespołem.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie i sprawowanie kontroli nad sprawną działalnością powierzonego sklepu
    • Analiza bieżących wyników, analizowanie raportów sprzedaży
    • Zarządzanie personelem sklepu poprzez delegowanie zadań, motywowanie i szkolenie zespołu
    • Aktywna praca z produktem pod kątem VM
    • Aktywna obsługa klienta wraz ze standardami firmy

    Profil kandydata

    • Entuzjazm, zaangażowanie i energia w działaniu
    • Umiejętności zarządzania i motywowania podległego zespołu
    • Doświadczenie w pracy w branży retail
    • Umiejętność analizy danych, czytania raportów sprzedaży
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy

    • Praca w międzynarodowej, stabilnej organizacji, planującej dalszy rozwój w Polsce
    • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
    • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet premiowy
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców