Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Strategy Advisor

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Rozwijanie relacji biznesowych oraz pozyskiwanie nowych klientów na usługi prawne i compliance
    • Odpowiedzialność za zarządzanie relacją z klientem
    • Wspieranie klientów w wyborze najlepszych strategii i rozwiązań
    • Monitorowanie satysfakcji klientów
    • Bieżąca współpraca z zarządem w celu poprawy strategii sprzedaży
    • Praca na wewnętrznym systemie CRM

    Oczekujemy

    • Wykształcenia wyższego (preferowane prawo, ekonomia, biznes)
    • Doświadczenia w sprzedaży usług dla klienta biznesowego, preferowana branża prawnicza
    • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji, dostarczaniu strategicznych rozwiązań, wdrażaniu innowacji
    • Dobrego zrozumienia biznesu oraz metodologii sprzedaży
    • Łatwości tworzenia pozytywnych relacji, pewności siebie, asertywności
    • Umiejętności efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (m.in. tłumaczenie zagadnień biznesowych)
    • Prawa jazdy i gotowości do podróży służbowych (ok. 2-3 dni w tygodniu)

    Oferujemy:

    • Międzynarodowe środowisko
    • Elastyczny czas pracy
    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (podstawa + KPI roczny)
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
    • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
    • Kursy językowe online (angielski, niemiecki)
    • Pyszną kawę
    • Rewelacyjną lokalizację biura (stacja Rondo Daszyńskiego)