Strażnik Miejski – Aplikant

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 20.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    STRAŻ MIEJSKA WROCŁAWIA

    ul. Gwarna 5/7, 50-001 Wrocław

    prowadzi nabór kandydatów do pracy na stanowisko

    strażnika miejskiego – aplikanta w patrolach prewencyjnych
    Miejsce pracy: Wrocław

    JEŻELI SZUKASZ STABILNEJ I CIEKAWEJ PRACY,

    WSTĄP DO STRAŻY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA

    Oferujemy:

    • stałe i atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet socjalny
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • pracę w dynamicznym zespole, sprzyjającą samorozwojowi
    • profesjonalne zaplecze sportowo-rekreacyjne wraz z instruktorami.

    Wymagania:

    • ukończone 21 lat
    • obywatelstwo polskie
    • wykształcenie średnie
    • nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
    • korzystanie z pełni praw publicznych
    • posiadanie dobrego stanu zdrowia (wysoka sprawność fizyczna i psychiczna)
    • posiadanie uregulowanego stosunku do służby wojskowej (jeżeli kandydat podlega kwalifikacji wojskowej).

    Atutem będzie posiadanie przez kandydata:

    • prawa jazdy kat. B
    • zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym
    • licencji pracownika ochrony lub doświadczenia zawodowego w służbach mundurowych
    • biegłej umiejętności obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych (skaner, drukarka) oraz programów komputerowych (pakiet Microsoft Office, LibraOffice)

    Zakres obowiązków:

    Do obowiązków służbowych strażnika miejskiego należeć będzie ochrona porządku publicznego we Wrocławiu poprzez realizację zadań i uprawnień szczegółowo określonych w art. 11 i 12 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o strażach gminnych (Dz. U. z 2018 r., poz. 928).

    Przyjmowanie ofert kandydatów odbywa się w sposób ciągły. Zatrudnienie kandydatów będzie następować sukcesywnie, w miarę napływających zgłoszeń.

    Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie Straży Miejskiej Wrocławia www.strazmiejska.wroclaw.pl oraz pod nr tel. 713700263, 713700267, 713700269. Zapytania można kierować pod adresem: [email protected]