Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Strzałowy

  • dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SSE Polska Sp. z o.o.

    SSE Polska Sp. z o.o. z kapitałem zagranicznym, jedna z największych w Polsce dostawców materiałów wybuchowych i środków strzałowych. Specjalizuje się również w wykonywaniu kompleksowych usług wiertniczo-strzałowych w kopalniach odkrywkowych na terenie całej Polski.

    Strzałowy

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku strzałowego  w odkrywkowych zakładach górniczych.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
    • ukończone 21 lat
    • uprawnienia na strzałowego, lub udokumentowane 24 miesiące praktyki w zakładach górniczych
    • mile widziane prawo jazdy kat. C
    • mile widziane ADR na cysterny
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • sumienność
    • zaangażowanie
    • obowiązkowość

    Oferujemy:

    • Pracę pełna wyzwań w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Stabilne zatrudnienie
    • Szkolenia i rozwój zawodowy
    • Miłą atmosferę pracy
    • Opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Tel. 603808349 lub 713904090

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r,. Dz. U. Nr 133, poz.883)”.