Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Student do Wprowadzania Danych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Minol ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych, takich jak podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

    Do naszej centrali poszukujemy:
    Studentów do wprowadzania danych
    praca na podstawie umowy-zlecenia
    Miejsce pracy: Łódź
    Opis stanowiska:
    • wprowadzanie danych do systemu
    • aktualizacja baz danych
    Oczekiwania:
    • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
    • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
    • dokładność
    • znajomość środowiska Windows i MS Office
    Oferujemy:
    • natychmiastowy początek zatrudnienia
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin
    • szczegółowe szkolenia
    • dogodna możliwość dzielenia czasu pracy także w weekendy i po południu
    • pracę w budynku dobrze skomunikowanym z resztą miasta
    • w przyszłości szansę na stałe zatrudnienie na postawie umowy o pracę
    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:
    Minol ZENNER Sp. z o.o., www.minol-zenner.pl
    ul. Limanowskiego 179, 91-340 Łódź
    lub za pomoca przycisku aplikuj.

    Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Minol Zenner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach proszę o zamieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Minol Zenner sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Minol Zenner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Limanowskiego 179. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych 2016/679 w zw. z art. 22(1) Kodeksu pracy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz jeśli zachodzą okoliczności przewidziane prawem - prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Mają Państwo również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od dnia otrzymania Państwa aplikacji.