Subagent

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Kierownik
  • 08.05.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 07.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    We współpracy z
    TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A. Spółka działa na rynku telefonii komórkowej od 1997 r. W ramach sieci Tell działa w Polsce 139 salonów sprzedaży.

    W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób, chętnych działać jako:
    Subagent Tell Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
    Masz doświadczenie w branży telekomunikacyjnej? Może pracowałeś w salonie Orange?
    Poprowadź własny!

    Twoje zadania:

    • prowadzenie salonu Orange na zasadzie umowy sub-agencyjnej
    • zarządzanie zespołem pracowników
    • realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
    • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
    • zarządzanie gospodarką towarową

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • posiadania własnej działalności gospodarczej
    • znajomości branży telekomunikacyjnej (preferowane osoby z doświadczeniem jako sprzedawca lub kierownik salonu sprzedaży)
    • umiejętności sprzedaży
    • wysokiej aktywności i skuteczności w działaniu
    • zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych
    • wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności

    Oferujemy Ci:

    • atrakcyjny system prowizyjny w tym liczne konkursy sprzedażowe
    • bieżące wsparcie w prowadzeniu salonu ze strony Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Centrali.
    • działania promocyjne i marketingowe wspierające sprzedaż
    • szkolenia produktowe i rozwojowe
    • przystosowany do standardu Orange, gotowy do pracy lokal
    • przeszkolonych sprzedawców i pomoc w rekrutacji
    • długotrwałe relacje oraz partnerską atmosferę we współpracy z Tell

    Naszą siłą są ludzie! Dołącz do nas i rozwijaj się!
    Dla Naszych najlepszych partnerów oferujemy możliwość prowadzenia większej ilości salonów.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie cv poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

    Tomaszów Mazowiecki - Aplikuj