Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Summer Internship Program – Dział Podatków

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Większość studentów kojarzy nas ze sklepami Biedronka, tymczasem zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci sklepów wymaga pracy bardzo wielu osób zatrudnionych w różnych obszarach. Chcemy przybliżyć studentom ich pracę, dlatego organizujemy praktyki w różnych działach w centrali w Warszawie.

    Jako praktykant będziesz mógł poznać zadania i specyfikę działania wybranego przez Ciebie działu oraz uczyć się od wysokiej klasy specjalistów.

    Lubisz pracować z ludźmi? Jesteś ambitny? Chcesz się rozwijać?

    Dołącz do nas na płatną, 3-miesięczną praktykę.

    Summer Internship Programme – Dział Podatków
    Miejsce pracy: Warszawa

    CO OFERUJEMY:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce,
    • samodzielną realizację projektu,
    • wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk,
    • informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w okresie lipiec-wrzesień,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    JEŻELI JESTEŚ:

    • studentem/ studentką II – V roku studiów Prawa lub Ekonomii,
    • posiadasz zdolności analityczne oraz świetnie organizujesz swoją pracę,
    • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
    • dobrze posługujesz się Excelem,
    • aktywnie angażujesz się w dodatkową działalność studencką.

    ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

    • analiza planowanych zmian w przepisach podatkowych,
    • wskazywanie prawidłowych kodów CN dla grup produktowych,
    • weryfikacja stawek VAT produktów,
    • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i korespondencji dla organów podatkowych,
    • bieżące wsparcie działu.

    Zaaplikuj już dziś na wyjątkowy program praktyk letnich - Summer Internship Programme.