Ta oferta pracy jest nieaktualna od 213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

System & Application Administator

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: POZNAŃ

    top

    Zadania:

    • Tworzenie procesów oraz zarządzanie infrastrukturą chmurową
    • Utrzymanie i rozwiazywanie problemów technicznych rozproszonych
      systemów serwerowych na całym świecie
    • Zarządzanie cyklem życia architektury informatycznej
    • operacyjne związane z zapewnieniem bezpieczeństwa sieci
    • Dbanie o należytą realizację usług w zakresie administrowania infrastrukturą IT
      dla klientów wewnętrznych
    • Realizacji projektów biznesowych oraz wewnętrznych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
    • Bardzo dobra znajomość systemów Linux\Unix
    • Znajomość systemów z rodzimy Microsoft: Windows Serwer, Active Directory
    • Znajomość platformy wirtualizacyjnej: VMware
    • Znajomości zagadnień sieciowych (LAN, WAN, VPN, routing, switching, VLAN, TCP/IP)

    Zaoferujemy Tobie:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny pracy
    • Udział w międzynarodowych projektach, szkolenia w Niemczech
    • Dużą samodzielność w działaniu, możliwość rozwoju zawodowego

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arvato Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, Oddział „Arvato Services Polska” w Plewiskach, ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. 2014 r. poz. 1182. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.