Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef ekipy

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem, otwieramy kolejne Centrum Dystrybucyjne, w Krakowie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

    SZEF EKIPY
    Miejsce pracy: Kraków

    Kluczowe zadania:

    • Ciągłe podnoszenie wydajności i jakości pracy, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności podległych pracowników.
    • Kontrola prawidłowego przebiegu operacji magazynowych,
    • Praca operacyjna na wyznaczonym odcinku,
    • Sporządzanie raportów z powierzonych Ekipie zadań i wydajności,
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ i HACCAP oraz pozostałych procedur operacyjnych i jakościowych obowiązujących w CD.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie średnie,
    • Posiadać minimum 2 – letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Wykazać się znajomością zagadnień związanych z gospodarką magazynową,
    • Wykazać się dobrą znajomością pakietu MS Office (Excel),
    • Wykazać się znajomością systemu SAP (mile widziane),
    • Być odpowiedzialny, uczciwy, samodzielny w działaniu, zaangażowany,
    • Wykazać się bardzo dobrą organizacją pracy własnej oraz podwładnych,
    • Posiadać gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia;
    • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych;
    • Pakiet benefitów pozapłacowych tj. opieka medyczna, karta multisport;
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).