Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szlifierz

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SZTK TAPS-Maciej Kowalski (www.taps.com.pl) specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu nowoczesnych foteli pasażerskich i innowacyjnych elementów wyposażenia wnętrz dla transportu zbiorowego; pracodawca o olbrzymim potencjale rozwojowym - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Szlifierz
    Miejsce pracy: Łódź
    Zakres obowiązków:
    • Wykonywanie obróbki szlifierskiej przed i po procesie spawania.
    • Utrzymywanie właściwego poziomu jakości.
    • Przestrzeganie zasad bhp w zakładzie i na stanowisku pracy.
    • Raportowanie wykonanej pracy.
    • Odpowiedzialność za powierzone mienie i materiały.
    Wymagania:
    • Dobra sprawność manualna.
    • Obsługa podstawowych elektronarzędzi, szlifierka kątowa, oscylacyjna, taśmowa itp.
    • Obsługa narzędzi pomiarowych taśma miernicza, suwmiarka.
    • Podstawy czytania rysunku technicznego.
    • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Oferujemy:
    • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, istniejącej na rynku od 29lat.
    • Zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat.
    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
    • Możliwość przyuczenia do zawodu.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach wewnętrznych i zewnętrznych.
    Osoby zainteresowane proszone są o przekazanie aplikacji zawierającej
    CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę S.Z.T.K. Taps – Maciej Kowalski z siedzibą 94-247 Łódź ul. Borowa 4  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji  i przyszłych na stanowisko Szlifierz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)