Talent Aquisition Expert

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-07-28
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2017-08-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Poszukujemy Ekspertów, którzy dobrze wiedzą kim jest Talent oraz wiedzą co zrobić, żeby do niego dotrzeć i go odkryć. Zostań profesjonalnym łowcą i zbuduj prawdziwy dream team pełen ludzi z pasją, ambicjami, fachową wiedzą i działających na rynku polskim i zagranicznym.

Opis stanowiska:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów pozyskania talentów do wewnątrz organizacji
  • Przygotowywanie opisu stanowisk, ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Identyfikowanie aktywnych metod rekrutacji i ciągłe poszukiwanie nowych sposobów i źródeł
  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami

Oferujemy:

  • Praca wśród prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatkowe benefity
  • Dostęp do rozszerzonych wyszukiwarek LinkedIN, C_cloud, FILTTR
  • Nowoczesne narzędzia ułatwiające dostęp do kandydatów

Wynagrodzenie

4000 - 7000 PLN NETTO

Lokalizacja

warszawa

Obszar

IT

Start

WRZESIEŃ

Języki

ANGIELSKI - ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Forma zatrudnienia

B2B/UOP

Wymagania:

  • Angielski - średnioazaawansowany
  • Komunikatywność
Benefity
komputer
pakiet medyczny
pakiet sport
szkolenia

Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się